10 Лютого 2023 в 07:46
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Маркетплейс LooksRare прагне розширення цільової аудиторії

LooksRare
Share this page to Telegram

У 2021 році індустрія NFT досягла піку популярності, але криптозима 2022 внесла свої корективи. До грудня 2022 року обсяги продажів на маркетплейсах не перевищували $4 млн. Але попри всі складнощі, профільні компанії в сегменті незмінних токенів намагаються масштабувати свою діяльність.

Сьогодні 9 лютого постачальник послуг у сфері криптоплатежів MoonPay оголосив про стратегічне партнерство з NFT-майданчиком LooksRare. На цей час компанія дає можливість своїм клієнтам купувати активи за ефір. Але з часом клієнти зможуть купувати невзаємозамінні токени за допомогою банківських карток.

Попри те, що компанія LooksRare з’явилася рік тому, їй вдалося увірватися до топ-5 NFT-маркетплейсків за обсягами продажу. За минулий тиждень у рамках майданчика було здійснено платежі на суму близько $7 млн. У сегменті незмінних токенів лідирує майданчик Blur, займаючи 46,6% від усього ринку.

Маркетплейс OpenSea розташувався на другому місці з показником 36,2%. Однак варто врахувати, що OpenSea все ще залишається лідером за кількістю активних користувачів.

Раніше наша редакція інформувала: за повідомленнями журналістів криптовалютна біржа Kraken могла досягти мирного врегулювання конфлікту з американським регулятором SEC. На цьому фоні майданчик може припинити надання послуг зі стейкінгу цифрових монет.

Нещодавно корпорація згорнула діяльність в Абу-Дабі, хоч отримала профільну ліцензію минулого року. Також компанія вирішила піти з японського ринку. Представники фірми мотивували це низьким попитом на криптовалютні послуги та погіршенням нормативно-правового клімату в країні. Тим часом SEC продовжує вести розслідування щодо дій Kraken на предмет несанкціонованого розміщення цінних паперів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар