9 Листопада 2022 в 21:45
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Marathon Digital накопичив на своїх гаманцях понад 11 тисяч біткойнів

Генеральний директор Marathon Digital повідомив, що завдяки збереженню добутих BTC майнінгова фірма стала другою за обсягом збережених біткойнів публічною компанією у світі.

Під час корпоративного обговорення фінансових результатів Marathon за III квартал Фред Тіль (Fred Thiel) розповів, що з початку липня цього року компанія отримала 1 231 BTC, з яких не продала жодної монети. Зараз на рахунку Marathon зберігається 11 300 BTC, що за поточним курсом становить близько $205 млн. Це робить її другою за обсягом запасів біткойнів публічної торгової компанії у світі. Лідером залишається MicroStrategy, на гаманцях якої зберігається близько 130 000 BTC.

Відзначимо, що за III квартал цього року Marathon отримав 616 біткоїнів, а ось за жовтень вдалося отримати відразу 615 монет, що стало рекордним показником для компанії.

«Ми постійно нарощуємо продуктивність. Якщо в липні було отримано 72 BTC, то в серпні їх кількість склала 184, у вересні отримали 360 BTC, і, нарешті, жовтень став рекордним місяцем з показником 615 BTC», – повідомила компанія.
Фред Тіль зазначив, що такі результати стали прямим наслідком збільшення херейту компанії завдяки встановленню нового обладнання та покращенню старого. При цьому Marathon планує підтримувати свою стратегію зі збереження кожного добутого біткоїна, наскільки це можливо. Продавати біткоїни будуть лише для «покриття операційних або інших витрат».

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар