15 Травня 2023 в 07:08
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Мандрівник відвідав 40 країн, розплачуючись тільки біткоїнами

біткоїн
Share this page to Telegram

Прихильники біткоїна вважають, що потенціал глобального використання першої криптовалюти тільки реалізувати.

Мандрівник Пако де ла Індія вирушив у поїздку, щоб побачити світ, використовуючи лише біткоїн. Необхідну для подорожей суму вдалося зібрати за допомогою спільноти краудфандингу.

Завдяки цьому Пако вже побував у 40 країнах Південної, Північної Америки та Африки. За результатами свого вояжу йому вдалось зробити кілька важливих висновків.

На думку Пако, властива ринку волатильність відштовхує людей від біткоїна. Для транзакцій люди набагато охочіше використовують стейблкоіни, такі як USDT, а біткоїни зберігаються в режимі HODL.

В цілому, він визнав, що прийняття йде, але цей процес потребує прискорення.

Мандрівник зауважив, що зазвичай люди щедріші під час бичачого ринку, що спрощує отримання пожертвувань. Пако розпочав свою подорож, коли біткоїн торгувався близько $50 000 і досяг рекордного максимуму майже $69 000.

На початку поїздки ціна біткоїна становила майже $50 000, потім вона зросла до $65 000. Донати надходили, всі були дуже щасливі… але поступово все скукоживалось.

Я вже не міг їздити так вільно, тому завжди шукав людей, які б могли прийняти мене у своїх будинках, і це також дало мені уявлення про місцевих людей, — сказав Пако.

На жаль, поїздка була перервана через регуляторну невизначеність, яка вплинула на деяких його спонсорів (це сталося через закриття торгової платформи Paxful).

Прибічник біткоїна та любитель поїздок Пако має намір і далі з’ясовувати, де у світі найзручніше розплачуватися біткоїном, щоправда, за поточних цін у нього напевно будуть проблеми зі збором коштів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар