19 Січня 2023 в 19:31
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Linux запускає фонд для розвитку метавсесвітів

Linux
Share this page to Telegram

Фонд Open Metaverse Foundation від Linux закладає основу для практичного та потужного прогресу у спільному створенні віртуальних світів

Linux Foundation, некомерційний консорціум розвитку Linux, започаткував нову дочірню організацію Open Metaverse Foundation (OMF). Про це повідомляє сайт організації.

Фонд стане координаційним центром для співпраці між різними галузями, які розробляють програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом та стандарти для незалежного від постачальника, глобального та інтегративного метавсесвіту.

Як заявив виконавчий директор OMF Роял О’Браєн, спільноти та фонди у середовищі з відкритим вихідним кодом працюють над «важливими частинами ітеративної головоломки» метавсесвіту. Новий фонд хоче допомогти зібрати ці окремі частини докупи.

«Хоча проблеми можуть здатися лячними, мене надихають можливості співпрацювати з глобальною спільнотою, щоб об’єднати ці частини, коли ми втілюємо це бачення в реальність», — заявив О’Браєн.

Фонд Open Metaverse організований до груп з інтересів (FIG), які забезпечують сфокусовану розподілену структуру прийняття рішень на ключові теми. Крім того, FIG надають цільові ресурси та форуми для виявлення нових ідей, виконання роботи та залучення нових учасників.

У них входять учасники з конкретних дисциплін, прихильних до просування проєктів або масштабованих технологій у рамках своєї теми, а також забезпечення володіння кодом кожної частини проєктів, що ідентифікується (наприклад, GitHub.org, репозиторій, підкаталог, API, тест, проблема, PR) вирішується і керується. Вісім основних груп інтересів OMF складаються з користувачів, транзакцій, цифрових активів, моделювання та віртуальних світів, штучного інтелекту, мережі, безпеки та конфіденційності, законодавства та політики.

Багато передових організацій і спільнот відкритого вихідного коду приєдналися як члени-засновники, щоб підтримати зусилля щодо втілення цього бачення в життя. До них належать, зокрема, ChainHub Foundation, Cloud Native Computing Foundation, Futurewei, GenXP, Гуандунський науково-дослідний інститут цифрової промисловості, Hyperledger Foundation, LF Edge, LF Networking, OpenSDV, Open Voice Network та Veriken.

Минулого року метавсесвіт став найпопулярнішою концепцією в історії біржових фондів (ETF). Усього за півтора року було зареєстровано 35 ETF із фокусом на метавсесвіт. Крім того, приплив капіталу в ETF з фокусом на метавсесвіт становив $2,6 млрд у період з жовтня 2021 по лютий 2022 року. Проте з того часу надходження грошей до біржових фондів майже припинилося.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар