Untold

Квитки на фестиваль Untold в Румунії будуть продаватися за Elrond

Фестиваль Untold Festival, який планується провести в наступному місяці в Румунії, уклав партнерську угоду з проєктом Elrond Network. Завдяки цьому відвідувачі концертів зможуть оплачувати свої квитки криптовалют.

Квитки на фестиваль 2021 року можна буде придбати за криптовалюту Elrond (EGLD). Попри тривалу пандемію, фестиваль прийме необмежену кількість відвідувачів.

Генеральний директор Elrond Network Беніамін Мінку сказав, що після розгортання покупки квитків за допомогою EGLD для Untold, проєкт почне вивчати «економіку фестивалів, що працює на напівзамінних токенах».

Мінімальна вартість квитків буде починатися від € 159, або приблизно 1,37 EGLD. Крім того, представники Elrond будуть присутні на фестивалі, щоб навчати відвідувачів криптовалют і блокчейну.

За останній місяць ціна токена Elrond EGLD значно зросла з менш ніж $ 70 в кінці липня до $ 136,79 на момент написання статті. На поточний момент деякі компанії в Румунії заявили, що готові прийняти токен як форму оплати, в тому числі Університет Лучіана Блага в Сібіу.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *