11 Листопада 2022 в 18:33
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Криптомайнери активно розпродують монети BTC

біткоін
Share this page to Telegram

Найчастіше майнери дотримуються стратегії ходлінгу та виконують роль ринкового буфера. Однак багато ончейн-метриків вказують на те, що криптодобувачі почали активно розпродувати монети в умовах ведмежого тренду на ринку.

Дані Bitcoin Miner Sell Pressure вказують на те, що майнери почали проявляти небувалу активність. Рівень продажу впритул наблизився до глобального максимуму, сформованого п’ять років тому. Тиск із боку криптодобувачів вказує на високу ймовірність затяжної ведмежої корекції ринку.

Погіршує ситуацію і нестабільна макроекономічна ситуація, оскільки майнери змушені працювати в умовах стрімкої інфляції. Цілком можливо, що тенденція до продажу пов’язана з наміром криптодобувачів покрити свої операційні витрати на оплату електроенергії та амортизації обчислювального обладнання.

Загалом криптозима, що продовжується, сильно вдарила по майнінговій індустрії. Багато профільних компаній зіткнулися з явними фінансовими проблемами, а тому у них не залишилося іншого вибору, окрім як розпродувати на ринку свої активи. Багато експертів висловили думку, що якщо котирування біткоїна продовжать падати, то сегмент видобутку біткоїна може опинитися під загрозою.

Наприклад, голова інвестиційної компанії US Global Investors Френк Холмс припускає, що у разі закріплення ціни BTC нижче за відмітку $12 000, видобуток флагманського криптоактиву може бути зупинений у всьому світі.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар