6 Квітня 2023 в 06:52
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Криптокредитор Moon Mortgage запускає послугу іпотечного кредитування

Moon Mortgage
Share this page to Telegram

Криптовалютна кредитна платформа Moon Mortgage анонсувала запуск послуги іпотечного кредитування під заставу криптоактивів.

Команда Moon Mortgage повідомила, що послуга пропонуватиметься всім холдерам ліквідних криптоактивів, які зможуть використовувати отримані позикові кошти для фінансування купівлі нерухомості. У компанії заявили, що термін розгляду кредитних заявок складе близько 14 днів, а мінімальна сума кредиту, що запитується, повинна бути понад $1 млн.

Moon Mortgage прийме цифрові активи інвесторів як заставу, а потім надасть 100% фінансування для інвестування в нерухомість. У компанії уточнили, що до погашення заборгованості об’єкт нерухомості також передається у заставу за виданим кредитом.

Сценарій використання криптовалюти, переданої для забезпечення фінансування іпотечних кредитів, передбачає розміщення застави на балансі криптокредитора Moon Mortgage. Усі заставні цифрові активи передаватимуться на відповідальне зберігання одному з банківських партнерів Moon Mortgage. Цей захід дозволить убезпечити активи клієнтів від потенційно можливих спекуляцій та розтрати, сподіваються представники компанії.

Перший в історії Уолл-стріт криптовалютний кредит отримала 2022 року біржа Coinbase, якою інвестиційний банк Goldman Sachs позичив кошти під заставу біткоїнів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар