12 Квітня 2023 в 19:53
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Компанія Paxos йде з канадського ринку

Paxos
Share this page to Telegram

Представники постачальника криптофінансових послуг Paxos повідомили про звільнення з канадського ринку. Користувачі з цього регіону повідомляли, що їх облікові записи перестануть функціонувати з 9 травня цього року. Експерти наголосили, що цей крок був мотивований насамперед регулятивними причинами.

Нещодавно фінансові відомства Канади оприлюднили нові правові правила. До профільних компаній було доведено нові розширені вимоги щодо захисту прав роздрібних споживачів. Тим часом Paxos має явні проблеми й з американськими регуляторами.

Комісія з цінних паперів і бірж ще в лютому цього року направила відкритий лист у компанії, де зазначалося, що регулятор активно вивчатиме діяльність корпорації в рамках просування стейблкоіна BUSD.

Раніше наша редакція повідомляла: всесвітньо відомий інвестор та мільярдер Джордж Сорос тривалий час критично ставився до криптосегмента. Підприємець часто зазначав, що біткоїн не має практичної цінності й на практиці уособлює банальну бульбашку, яка у перспективі лусне.

Проте 2021 року ставлення сороса до віртуальних активів змінилося. Його фонд Soros Fund Management почав активно інвестувати. Наприклад, організація має значну кількість опціонів на цінні папери технологічної компанії MicroStrategy. Щодо особистих інвестицій Сороса в Біткоїн відомо мало. Але багато фахівців дійшли висновку, що поточний мільярдер має на своєму балансі понад 763 монети BTC. За поточним курсом його активи оцінюються $23 млн. Примітно, що нещодавно фонд Сороса викупив облігації майнінгового оператора Marathon Digital Holdings на $8,9 млн.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар