3 Липня 2021 в 21:04
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Комісар SEC Хестер Пірс назвала вимоги регулятора до біткоін-ETF завищеними

SEC
Share this page to Telegram

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) давно б схвалила продукти (ETP) на основі першої криптовалюти, застосувавши до їх розгляду стандартний підхід. Таку думку висловила комісар Хестер Пірс в інтерв’ю CNBC.

«Я думаю, якби ми застосували наші стандарти так же, як і до інших продуктів, то вже затвердили б один або декілька з них. З кожним днем обґрунтування, яке ми використовували в минулому для відмови в схваленні, здається, стає все слабшим », – заявила вона.

Питання, коли регулятор затвердить біткоін-ETF, Пірс назвала «найважливішим і частим».

Підвищені вимоги Комісії до подібних продуктів вона пояснила тим, що ринок цифрового золота відрізняється від звичних для регулятора.

Комісар також вказала на небезпеку затягування зі схваленням біржових продуктів на базі біткоіна. На її думку, інтерес інвесторів буде штовхати їх до пошуку альтернативи, яка може виявитися більш ризиковано.

У лютому 2021 року Пірс заявила, що ринки капіталів США готові до появи ETP на базі провідної криптовалюти.

Нагадаємо, в червні SEC відклала розгляд заявок на запуск біткоіна-ETF від компаній Kryptoin Investment Advisor і Valkyrie.

У цьому ж місяці спільну пропозицію по запуску подібного продукту подали на схвалення регулятору керівник активами ARK Invest і провайдер криптовалютних ETP 21Shares.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар