Біткоін

Коли біткоін перестане падати в ціні

Вартість першої криптовалюти продовжила знижуватися, в моменті опускаючись до $ 38,5 тис. З чим пов’язана така динаміка, і чому вже найближчим часом ситуація може повністю змінитися.
За минулу добу біткоін подешевшав на 10%, до поточних оцінок в $ 40,2 тис. У моменті котирування криптовалюти падали до нового мінімуму з лютого в $ 38,5 тис. Альткоіни постраждали ще сильніше. За останні 24 години ціна Ethereum впала на 15%, до $ 2,9 тис., Binance Coin – на 18%, до $ 430.

Активне зниження котирувань цифрових активів почалося в неділю, 16 травня. Тоді Ілон Маск розкритикував біткоін, а в мережі з’явилися чутки, що Tesla позбавляється від своїх накопичень в криптовалюті. Попри те, що на наступний день Маск спростував інформацію про розпродаж, ситуація на ринку залишалася нестійкою.

Фінальне зниження відбулося після того, як 18 травня стало відомо, що китайським фінансовим організаціям заборонили надавати послуги, пов’язані з криптовалютою. Відповідну заяву було випущено трьома фінансовими регуляторами, що здійснюють нагляд за фінансовими онлайн-операціями, ринком платежів і клірингом.

Всі негативні заяви з’явилися приблизно в один час, що може говорити про маніпуляції великими гравцями, припустив CEO Cryptorg.exchange Андрій Подолян. За його словами, це може робитися для того, щоб роздрібні інвестори продавали свою криптовалюту «китам» за вигідною ціною.

«Думаю, що нижче $ 40 тис. за біткоін і $ 3 тис. за Ethereum будуть дуже великі покупки. Швидше за все, вже наступного тижня біткоін повернеться вище $ 40 тис., А ефір – вище $ 3 тис. І почнуться з’являтися позитивні новини », – вважає Подолян.

Поки ми перебуваємо в бичачому циклі, пов’язаним з торішнім халвінгом (дворазове скорочення нагороди майнерів) біткоіна, додав старший аналітик Bestchange.ru Микита Зуборев. Він зазначив, що відштовхуючись від ретроспективи ринку, в запасі повинно бути ще як мінімум близько 4-5 місяців глобального бичачого циклу.

Великі фонди готові утримувати свої довгі позиції відкритими до тих пір, поки біткоін торгується вище $ 32 тис., стверджує Зуборьов. Він назвав цю позначку ключовою для ринку на поточний момент. До тих пір, поки біткоін залишається вище $ 32 тис., корекція має локальний характер, додав експерт.

«Швидше за все, ми вже знаходимося близько мінімальних значень цієї корекції та найближчим часом падіння зупиниться», – спрогнозував Зуборьов.

З ним погодився фінансовий аналітик Currency.com Михайло Кархальов. Він підкреслив, що потенційно сильним рівнем підтримки для біткоіна є $ 40 тис. Цілком ймовірно, що з цієї точки може початися відскік, пояснив фахівець.

«Відскік може початися в будь-який момент, як тільки основна маса учасників ринку вважатиме ціну біткоіна досить привабливою для покупок», – зазначив Кархалев.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *