ВТС

Клієнти Bitfinex зможуть надійніше захистити свої платежі

U2F-токен унеможливить перехоплення коштів, стверджує компанія.

Криптовалютна біржа Bitfinex впровадила новий стандарт аутентифікації U2F в рамках свого сервісу торгових платежів Bitfinex Pay.

Ключ U2F – це USB-пристрій, що підключається до комп’ютера. Щоб зламати рахунок користувача, хакеру потрібно вкрасти фізичний носій.

Раніше Bitfinex Pay використовував тільки 2FA-аутентифікатор Google. Слабкість такого способу – в його низької надійності, уразливості перед зломом і методами соціальної інженерії. Тепер користувачі платіжного сервісу можуть вибрати з двох варіантів ідентифікації.

«Ці ключі безпеки роблять практично неможливим для хакера перехоплення одночасно вашого пароля і двофакторного коду» – зазначив технічний директор Bitfinex Паоло Ардойно.

Bitfinex посідає сьоме місце в рейтингу криптовалют Coinmarketcap. Обсяг торгів за останню добу становив $ 1,3 млрд.

Bitfinex

Криптобіржа запустила сервіс Bitfinex Pay в березні цього року. З його допомогою продавці зможуть організувати приймання оплати в трьох криптовалютах – bitcoin, Ethereum і Tether. Для цього вони повинні встановити на своєму сайті віджет Bitfinex Pay.

У 2019 Bitfinex приховала втрату клієнтських $ 850 млн. У лютому цього року біржа завершила врегулювання конфлікту. Bitfinex виплатила штату Нью-Йорк $ 18,5 млн і припинила діяльність на території Нью-Йорка.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *