10 Квітня 2023 в 07:01
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Керівництво біржі Bitget запустило криптофонд на $100 млн в Азії

Bitget
Share this page to Telegram

Керівництво криптовалютної торгової платформи Bitget запустило криптофонд для розвитку сектору Web3 на $100 млн. Він призначений для підтримки стартапів наступного покоління в Азії. Про це стало відомо під час Тижня блокчейну у Гонконгу.

Керівники Bitget заявили, що це відбудеться в рамках стратегії “Вихід за рамки деривативів”. Нова ініціатива дістала назву Bitget Web3 Fund. Фонд шукатиме венчурних капіталістів та проєкти по всьому світу, з пріоритетом партнерств в азійському регіоні. На цей час були отримані запити щодо можливої співпраці від таких організацій як Foresight Ventures, Dragonfly Capital, SevenX Ventures, DAO Maker та ABCDE Capital.

«Ми бачимо, що простір Web3 швидко розвивається, і багато проєктів заслуговують на підтримку для подальшого просування і перетворення Web3 на справді глобальне явище. Фонд Bitget Web3 буде прагнути шукати стартапи, які вплинуть на цей процес. Ми свідомо та відповідально підходимо до справи», – заявили в Bitget.

«Ми прагнемо підтримувати фінансові інновації в Азії та віримо, що наша платформа може виступати як надійний, зручний та безпечний міст між світами DeFi та CeFi. Команда аналітиків вже визначила критерії відбору проєктів й суворо їх дотримуватиметься», — зазначила провідний директор Bitget Грейсі Чен.

Відповідно до нової стратегії «Вихід за рамки деривативів», керівництво біржі в останні місяці придбало кілька програм Web3. Крім того, було заявлено про підтримку як додатковий спонсор футбольного клубу «Ювентус» у сезоні 2022 – 2023 років.

Керівництво платформи також нещодавно придбало гаманець BitKeep – шлюз доступу до Web3 з більш ніж 9,5 млн користувачів. Нарешті команда Bitget обіцяла організувати численні заходи для спільноти, щоб підтримати всілякі ініціативи.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар