3 Квітня 2023 в 19:03
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Ходлери біткоїну перейшли до агресивного накопичення

Біткоін
Share this page to Telegram

Згідно з актуальними даними аналітичної компанії Glassnode, між поточним циклом BTC та циклом 2019 року формується стійка схожість. Фахівці звернули увагу на показник тренду нагромадження. Дана метрика є не лише кількістю монет, які власники купують і продають. Але також враховує й обсяги гаманців, які беруть участь у тенденціях накопичення та розподілу.

Коли показник накопичення наближається до позначки 1, це, що у час інституційні інвестори діють найактивніше. За словами експертів, раніше інвестори не припускали, що бичаче ралі може затягнутися, а тому певного моменту вони почали фіксувати довгі позиції. Однак нещодавно ціна біткоїна в черговий раз протестувала круглу позначку $30 тис. Це говорить про те, що покупці все ще виявляють активність і вірять у розвиток бичачого тренду.

Фахівці зауважили, що поточна ситуація сильно нагадує обстановку 2019 року. На той момент довгий час спостерігався ведмежий тренд, але до квітня ситуація дуже змінилася і стартував повноцінний буллран. Наголошувалося, що позначка $30 тис. стала базовим рівнем поточного циклу. При цьому подальша динаміка флагмана крипторинка багато в чому залежить від ціни на цю область.

Станом на 3 квітня о 19:10 біткоїн розташувався на рівні $28,1 тис. Сумарна капіталізація монети оцінюється в $543,3 млрд. Примітно, що обсяги торгів за минулу добу зросли на 59% і досягли рівня $17,1 млрд.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар