27 Січня 2023 в 20:49
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Gryphon Digital Mining оголосила про поглинання виробника канабісу Akerna

Gryphon Digital Mining
Share this page to Telegram

Gryphon Digital і Akerna об’єднують капітали для просування вуглецево-нейтрального бізнесу майнінгової компанії з видобутку біткоїнів. При цьому Gryphon набуде статусу компанії, що публічно торгується.

Як стало відомо зі спільної заяви учасників проєкту, публічна компанія з виробництва канабісу Akerna (KERN), в рамках процедури злиття, продасть свій бізнес із виробництва програмного забезпечення компаніям-конкурентам MJ Platform та Leaf Data Systems.

У ролі покупця виступить компанія POSaBIT, провідний постачальник платіжної інфраструктури в індустрії канабісу. Сума угоди становитиме близько $4 млн. Після завершення злиття Akerna змінить свою назву на Gryphon Digital Mining.

На частку акціонерів майнінгової компанії припадатиме близько 92.5% нового акціонерного товариства, а акціонерам Akerna належатиме близько 7.5%.

Раніше Mendocino Clone Company, яка вирощує медичну марихуану, уклала угоду з проєктом EMTRI та компанією Global Compliance Applications для використання технології розподіленого реєстру при врахуванні руху постачання канабісу.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар