Біткоін

Голландський футбольний клуб отримає оплату в біткоінах

Голландський постачальник криптовалют Bitcoin Meester став ексклюзивним партнером провідної футбольної команди AZ Alkmaar. В рамках угоди команда отримає частину коштів в біткоінах, які вона взяла на себе зобов’язання тримати.

Одна з найуспішніших футбольних команд Нідерландів – AZ Alkmaar – оголосила про співпрацю з Bitcoin Meester на своєму офіційному сайті. Місцевий постачальник криптовалют стане промоутером клубу, а частина спонсорської суми буде виплачуватися в біткоінах. Крім того, команда заявила, що отриманий BTC буде тримати на своєму балансі.

Таким чином, AZ Alkmaar стане першим голландським клубом, який зробить такий хід. Комерційний директор команди Майкл Костер пояснив причини угоди:

«Ринок криптовалют переживає бум, з ростом користувачів в останні роки. Це привабливо, але саме на новому ринку важливий якийсь напрямок. Не всі вже знайомі з криптовалютами, і Bitcoin Meester може відповідально направляти нових користувачів в цьому світі ».

Генеральний директор Bitcoin Meester – Мітчелл Зандвейкен – зазначив, що спорт і футбол, зокрема, є одним з найважливіших ринків через величезні бази фанатів. Він схарактеризував співпрацю з голландським клубом як «стратегічну», оскільки у постачальника криптовалют буде можливість познайомити прихильників Арізони й іншу частину країни з віртуальними валютами.

Ця команда, відома як Kaaskoppen (Cheesheads), торік зайняла 3-е місце в місцевій лізі, всього на кілька очок відставши від гігантів «Аякс» і «ПСВ Ейндховен».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *