13 Липня 2021 в 09:54
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Goldman Sachs: у Coinbase зменшиться прибуток в Q2

Coinbase
Share this page to Telegram

Посилаючись на рейтинг «купувати» COIN брокерським аналітиком, дослідники з групи похідних фінансових інструментів інвестиційного банку заявили в записці для клієнта, що недавній парад негативних заголовків про криптовалюту може, як це не парадоксально, привести до зниження доходів Coinbase.

Це пов’язано з тим, що «значно зросла волатильність криптоактівов» привела до буму обсягу торгів, який Coinbase може отримати за рахунок комісій, йдеться в записці, вказуючи на замітку Уілла Ненсі від 8 липня. Навіть якщо біткоін (BTC) залишиться низьким, норовливі користувачі, які платять високу ренту за торгівлю, є прибутковою позицією для біржі.

Ненс, онлайн-брокерський аналітик, заявила в записці минулого тижня, що інвестори, яких відвернуло падіння COIN після лістингу (акції впали більш ніж на 25% з пікового значення), можуть почати «відновлення участі в наступних кварталах».

Goldman визнав, що оцінка прибутку на акцію Coinbase його аналітиком на рік вперед «на 11% вище консенсусу», що означає, що його оцінка значно більш оптимістична, ніж у Волл-стріт.

Goldman Sachs був фінансовим радником публічного лістингу Coinbase в квітні.

У понеділок вдень Coinbase впала на 2,5% по 248 доларів за акцію.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар