3 Грудня 2022 в 19:33
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Genesis заборгував клієнтам Gemini 900 мільйонів доларів

Gemini
Share this page to Telegram

Криптовалютний брокер Genesis заборгував 900 мільйонів доларів клієнтам Gemini, криптовалютній біржі, якою керують Тайлер та Кемерон Вінклвосс.

Відповідно до звіту Financial Times, материнська компанія Digital Currency Group (DCG) разом із Genesis заборгувала суму клієнтам біржі.

Gemini намагається повернути кошти, за словами людей, знайомих із питанням, згаданим у звіті, який додав, що біржа також формує комітет кредиторів, щоб спробувати відшкодувати активи.

Genesis є одним із партнерів програми Earn від Gemini, де користувачі можуть позичати свою криптовалюту для повернення. Після того, як на початку цього місяця Genesis тимчасово припинила зняття коштів, пославшись на ринкові умови, криптовалютна біржа призупинила погашення за цією програмою. Відповідно до звіту, опублікованого минулого тижня, з того часу він працював з DCG та Genesis, щоб полегшити викуп із програми.

У звіті Financial Times також наголошується, що Genesis продовжує свої спроби зібрати кошти, для чого вона найняла інвестиційно-банківський бутик Moelis&Co.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар