ETF

Гендиректор Osprey Funds сумнівається, що США схвалять біткоін-ETF в цьому році

На думку генерального директора Osprey Funds Грега Кінга, у 2021 році Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) не видасть дозвіл на запуск біржових криптофондів біткоін-ETF.

Свій прогноз експерт висловив під час бесіди зі співробітниками Yahoo Finance Джаредом Блікром і Санною Сміт. Гендиректор Osprey Funds нагадав про галас в криптоспільноті після призначення Гері Генслера на пост глави SEC.

Однак, попри очікування швидкої легалізації індустрії, нічого подібного досі не сталося. Генслер вважається фахівцем з блокчейн-технологій, але він поки не прискорив роботу по впровадженню нормативно-правової бази для учасників ринку.

Запуск біткоін-ETF можливий, але тільки не в цьому році. У наступні роки американський регулятор може змінити свою позицію, підкреслив Кінг. Він також зазначив, що потік заявок на запуск біржових криптофондів в SEC став одним з чинників зростання вартості біткоіна й ефіру.

Багато інституційних інвесторів чекали легалізації даного продукту. Однак перенесення термінів публікації рішення по таких заявками боляче вдарило по криптосфері та стало однією з причин негативного тренду, що спостерігається зараз.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *