18 Серпня 2021 в 19:44
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Гаманець Calibra під новою назвою Novi готовий до запуску

Calibra
Share this page to Telegram

Керівник проєктів Facebook Financial і Novi Девід Маркус і раніше впевнений у здатності Novi домогтися успіху, попри більш ніж дворічні нормативні перешкоди.

Novi готовий вийти на ринок. Він регулюється, і ми впевнені в нашій операційної спроможності перевершувати високі стандарти відповідності, які від нас будуть вимагати, – написав у своєму блозі Маркус 18 серпня.

Спочатку Novi запускався як гаманець Calibra, розроблений для проєкту Libra, який тепер має назву Diem. Відразу після анонсу обидві ініціативи піддалися ретельній перевірці з боку регуляційних органів. З цієї причини ще до запуску Diem організація, яка розробляє його, переїхала з США до Швейцарії.

Відповідаючи тоді на критику політиків, Маркус назвав спроби заблокувати участь Facebook в платіжній системі «глибоко антиамериканськими». Також він підкреслив користь стейблкоінів і необхідність їх активного використання.

Що визначає добре спроєктований стейблкоін, так це те спосіб створення та управління його резервами, прозорість цих процесів для споживачів і регуляційних органів, а також функції захисту споживачів і дотримання вимог емітентом, – писав Маркус.

У сьогоднішньому пості Маркус позначив зацікавленість Novi в дистанціювання від бренду Diem:

У США у нас є ліцензії або дозволу для Novi майже в кожному штаті, і ми не будемо запускатися там, де ще не отримали такі дозволи. Diem Association стала незалежною організацією.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар