14 Листопада 2022 в 09:01
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

FTX Japan тримає понад 65 мільйонів XRP у резервах холодного гаманця

FTX
Share this page to Telegram

FTX Japan опублікувала розбивку користувальницьких активів на біржі, стверджуючи, що її резерви більші, ніж депозити користувачів.

Вчора FTX Japan поділилася розбивкою користувальницьких активів і резервів у своєму твіті, показавши, що резерви холодного гаманця більше ніж депозити клієнтів.

Наприклад, баланс XRP клієнтів становить 64,1 млн. XRP, а резерв холодного гаманця – 65,9 млн. XRP. Отже, користувачі запитують, чому вони не можуть вивести свої активи, оскільки японський підрозділ криптовалютної біржі, що знаходиться в бойовому становищі, заявляє, що зняття коштів в єнах, як і раніше, призупинено.

XRP

Не дивно, що користувачі турбуються про свої депозити у світлі процедури банкрутства FTX у США. FTX Japan була серед більш ніж 130 афілійованих компаній, які подали заяву про банкрутство відповідно до глави 11 FTX Group. У результаті клієнти висловили стурбованість з приводу того, що біржа може використати свої кошти для врегулювання інших боржників.

FTX Japan, зі свого боку, продовжує стверджувати, що кошти її клієнтів зберігаються окремо відповідно до японського законодавства. Примітно, що японські регуляційні органи також заявили, що працюють над забезпеченням безпеки коштів японських клієнтів, згідно зі звітом Reuters Japan.

Варто згадати, що Японське агентство фінансових послуг призупинило роботу біржі минулого четверга, пославшись на зупинення зняття коштів без попереднього повідомлення клієнтів, тоді як нові користувачі продовжують працювати та приймати депозити. Мораторій не дозволяє криптовалютній біржі приймати нових користувачів до 10 грудня. Примітно, що влада також зажадала від компанії представити «план покращення бізнесу» до 16 листопада.

11 листопада FTX оголосила, що разом із більш ніж 130 афілійованими особами вона подає заяву про банкрутство відповідно до глави 11 у США.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар