9 Вересня 2021 в 20:17
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Джурріен Тіммер: «прийняття біткоіна в Сальвадорі переоцінюється»

Біткоін
Share this page to Telegram

Директор по макроринку Fidelity Investments Джурріен Тіммер вважає, що легалізації біткоіна в Сальвадорі надається занадто велике значення.

На цьому тижні в Сальвадорі набрав чинності закон, що наділяє біткоін статусом законного платіжного засобу. Цей крок уряду Сальвадора викликав безліч позитивних відгуків в криптовалютній спільноті. Однак експерт Fidelity Джурріен Тіммер (Jurrien Timmer) вважає, що важливість цієї події трохи перебільшена.

В інтерв’ю CNBC Тіммер пояснив, що, навіть узаконивши біткоін, Сальвадор не відмовився від долара США. Люди продовжать платити та приймати оплату в цій валюті, а використовувати біткоін вони можуть на добровільних засадах. Проте, місцеві підприємства та організації повинні бути готові приймати біткоін як оплату, якщо цього побажають клієнти.

Тіммер додав, що біткоін вперше тестується як засіб обміну, а не як засіб збереження цінностей. Експерт назвав ключові переваги першої криптовалюти: обмежена пропозиція у 21 млн монет і потужну мережу біткоіна. Однак через використання методу консенсусу Proof-of-Work (PoW), біткоін стає менш масштабованим в порівнянні з іншими криптовалютами, що працюють на основі Proof-of-Stake (PoS), додав Тіммер. Він порівняв поточний стан біткоіна з дорослішанням підлітка, як це відбувалося з золотом понад півстоліття тому.

«У 1970-ті роки золото перетворилося з грошей в актив. З біткоіном все навпаки. Він намагається перетворитися з активу в валюту, ставши звичайними грошима », – сказав Тіммер.

Цієї весни Тіммер заявив, що біткоін починає дозрівати як інструмент для інвестицій, і його варто розглядати як альтернативу акціям і облігаціям.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар