Біткоін

Домен Bitcoin.com продають за $ 100 млн

Домен з назвою Bitcoin.com був виставлений на продаж. Відповідний запис з’явилася на сайті реєстратора GoDaddy. Мінімальна пропозиція – $ 100 млн.

«Домен в даний момент зареєстрований, та був виставлений на продаж його власником. Власник може прийняти, відхилити або оскаржити будь-яку пропозицію по поточній ціні або вище неї. Пропозиції менше 100 млн. не приймаються. Процедура може зайняти 5-10 днів », – пояснює GoDaddy деталі процесу.

З квітня 2014 року домен належить підприємцю Роджеру Віру. Спочатку він здавав його гаманцю Blockchain.com, а пізніше – біржі криптовалюта OKCoin. У травні 2015 року OKCoin оголосила про розрив угоди з Вером через розбіжності, що виникли. Біржа також зазначила, що більше не може відправляти Віру грошові перекази з-за дій Мережі по боротьбі з фінансовими злочинами США щодо нього.

У 2016 році Bitcoin.com запустив сервіс по майнінгу криптовалют, а в 2017 – власний гаманець. Портал заслужив неоднозначну репутацію через те, що в своїх матеріалах неодноразово подавав форк біткоіни Bitcoin Cash, прихильником якого Вер є, в якості оригінальної криптовалюти.

Вер дивиться на перспективи продажу Bitcoin.com з неприхованим оптимізмом. Найбільша в історії продаж домену відбулася в 2019 році. MicroStrategy, ще до того як почала інвестувати в біткоіни, за $ 30 млн продала домен Voice.com компанії Block.one, яка використовувала його для запуску соціальної мережі на блокчейн-платформі EOSIO. У 2005 році була укладена угода з продажу домену LasVegas.com за $ 90 млн, однак покупцеві ще належить розраховуватися за нього до 2040 року. У 2018 році криптокомпанія Monaco придбала домен Crypto.com за $ 12 млн і відразу взяла таку ж назву.

Деякі припускають, що домен міг бути виставлений на продаж помилково або з зловмисних спонукань.

«Якимось чином наш домен теж був виставлений на продаж (без нашого дозволу). Ми зв’язувалися по всім контактам, щоб оголошення видалили, але так нічого і не домоглися », – заявили представники порталу Bitcoin.xyz.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *