24 Квітня 2023 в 16:46
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

До халвінгу BTC залишилося 348 днів

BTC
Share this page to Telegram

Пресслужба популярного Твіттер-каналу Bitcoin Archive нагадала своїм читачам, що до наступного халвінгу біткоїнів залишилося трохи більше ніж 348 днів. Як запевняють фахівці, ця подія має відбутися більш ніж через 53,17 тис. нових, згенерованих блоків.

Станом на 24 квітня 2023 року дана процедура була намічена на 6 квітня 2024 року. Однак численні експерти говорили: ця дата може змінитися, як уже неодноразово було. Дослідники ринку неодноразово зазначали, що ця подія стане дуже важливою для майбутньої вартості флагманської криптовалюти біткоїн.

Халвінг є процедурою уполовинювання винагород за майнінг BTC. Ця подія відбувається приблизно раз на 4 роки й зменшує розмір нагород для здобувачів рівно на 50%.

Наступного разу винагорода зменшиться з позначки 6,25 BTC до 3,125 BTC. Як правило, халвінг провокував майбутнє зростання вартості флагманської криптовалюти. Подібна процедура передбачена у багатьох блокчейн-мережах, де емісія криптоактиву має обмеження. Розробник Сатоші Накамото алгоритмічно зробив так, що уполовинення нагород для майнерів біткоїнів відбувається кожні 210 тис. блоків. Так буде аж до моменту повного завершення видобутку цифрового золота приблизно у 2140 році.

Багато експертів сперечалися про те, що станеться з ціною біткоїна у 2024 році. Одні говорили, що цикли для криптовалюти незмінні. На їхню думку, котирування BTC почнуть зростати після цієї події, знову досягнувши рекордних максимумів через 1 або 1,5 року після халвінгу.

Інші фахівці галузі наголошували: ситуація на ринку змінилася. Біткоїн став масовим явищем і тепер для криптовалюти «стали працювати інші закони та правила», а вирішальними стануть інші фактори, ніж халвінг.

Так чи інакше, за даними на 17:35 за київським часом 24 квітня 2023 року, даний цифровий актив торгувався по $27 495. Капіталізація цифрової монети BTC зафіксувалася на значенні $532,17 млрд.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар