dgtx криптовалюта

DIGITEX FUTURES – ОГЛЯД криптовалюти DGTX

ЦІНА DIGITEX FUTURES (DGTX)
$ 0,004992

Рин. Капіталізація

$ 8 090 627,87


МІНІМУМ ЗА 24г
$ 0


МАКСИМУМ ЗА 24г
$ 0,01


ОБСЯГИ 24г
$ 61,05

Digitex – не вимагає сплати комісій і надання довіри посередникам ф’ючерсна біржа, де користувачі можуть торгувати цінами цифрових активів.

Платформа покриває операційні витрати шляхом випуску і продажу власної криптовалюта – DGTX, а не шляхом списання комісій з своїх користувачів. Всі кошти користувачів знаходяться на смарт-контракті, що робить Digitex гібридну централізовану / децентралізовану біржу: вона використовує централізований движок зіставлення заявок і децентралізований облік рахунків. Користувачі отримують переваги оффчейнового розкриття цін і не довіряють свої гроші третім особам.

Digitex графік

Основним продуктом платформи є кріптовалютние ф’ючерси. Користувачі купують і продають опціони, таким чином висловлюючи свої очікування щодо того, де опиниться курс криптовалюта в майбутньому.

Головною конкурентною перевагою Digitex є відсутність транзакційних комісій. Біржа випустила токен DGTX на базі блокчейна Ethereum, який є власною криптовалютою біржі. Всі доходи, збитки, маржинальні вимоги і залишки по рахунках деномінує в DGTX.

Трейдери повинні володіти DGTX, щоб брати участь в торгівлі на платформі Digitex. Таким чином забезпечується попит на токени DGTX. Очікується, що разом з цим буде рости і ціна DGTX, що позбавить розробників платформи від необхідності збору комісій. Для забезпечення працездатності майданчика розробники мають намір щороку звільняти і продавати невеликий обсяг DGTX.

DGTX є токен стандарту ERC-223, який необхідний для покупки і продажу контрактів на платформі. Щоб брати участь в торгах, користувач повинен мати достатні маржинальні забезпечення в токенах DGTX для покриття потенційних втрат. Величина кроку за контрактами становить 1 DGTX.

Digitex планує випускати нові маркери раз в 2 роки.

ДАНІ ПО Майнінг DGTX


На 16 березня 2021 року в мережі блокчейн видобуто 1 590 000 000 DGTX. Для Майніг Digitex Futures (DGTX) використовується алгоритм N / A.Тіп досягнення консенсусу в мережі Digitex Futures (DGTX) – N / A.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *