Біткоін

Даніель Страхман: «ще рано говорити, що біткоін залишиться лідером»

Інвестор і ветеран Уолл-Стріт Даніель Страхман вважає, що біткоін все ще не довів своє беззаперечне лідерство в криптовалютній індустрії.

Даніель Страхман (Daniel Strachman) зазначив, що криптовалютна індустрія все ще на ранньому етапі розвитку, привівши як аналогію бейсбольні терміни. За його словами, трапитися може все що завгодно:

«Ми лише в другому іннінгу криптовалют. І зараз виглядає так, що біткоін лідер, але це ще нічого не означає – команда Red Sox теж розвалилася. Все залежить від реакції ринку та інвесторів. Багато хто говорить, що ETH перевершує BTC, і багато в чому це так. Нам потрібно зіграти ще кілька інінгів і подивитися, що вийде ».

Технології сильно розвинулися з моменту появи біткоіна. З’явилися тисячі нових криптовалют, і деякі з них дійсно більш технологічні та зручні в порівнянні з біткоіном. Однак, за капіталізацією перша криптовалюта залишається лідером ринку. Багато хто називає BTC цифровим золотом і ідеальним активом для зберігання багатства.

«Можливо, один або два активи можуть перевершити біткоін. Якщо вони будуть багато де застосовуватися, їх прийме ринок і інвестори », – вважає ветеран Уолл-Стріт.

При цьому Страхман підкреслив, що сама криптовалютна індустрія закріпилася на ринку і залишиться надовго. А лідерство якоїсь певної криптовалюти не так важливо – лідери ринку постійно змінюються, і це природний процес.

Відзначимо, що згідно з опитуванням CNBC, кожен десятий американець інвестує в криптовалюти.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.