Індія

Центробанк Індії блокує платежі на криптобіржі через свою платформу UPI. І відмовляється коментувати ці …

Державний банк Індії (SBI), як повідомляється, заблокував платежі на криптовалютні біржі з використанням свого єдиного платіжного інтерфейсу (UPI). Платіжним системам було наказано відключити UPI банку для криптовалютних торговців. Про це повідомляє видання Economic Times з посиланням на джерела в платіжній індустрії.

Уніфікований платіжний інтерфейс (UPI) – це система миттєвих платежів в реальному часі, розроблена Національною платіжною корпорацією Індії (NPCI) для полегшення міжбанківських транзакцій через мобільні телефони. Платіжна система UPI регулюється і контролюється центральним банком Індії, Резервним банком Індії (RBI). За даними видання:

Банк наказав платіжним системам відключити SBI UPI для криптовалютних торговців. Це означає, що клієнти банку SBI не можуть переказувати кошти через UPI на криптобіржі для покупки криптовалют, включаючи біткоін.

Представник SBI заявив: «Політика банку полягає в тому, щоб не коментувати питання, які стосуються предмета обговорення».

Кілька банків в Індії обмежують переказ коштів на криптовалютні біржі. Однак в травні NPCI заявило, що не блокуватиме платежі криптовалютним компаніям, що використовують UPI. Замість цього він порадив банкам самостійно приймати рішення про те, чи дозволяти транзакції з криптовалютами, на основі їхньої власної оцінки ризиків.

Тепер, коли SBI прийняла таке рішення, багато інших банків можуть неохоче підключати криптовалютних торговців на своїх відповідних платформах UPI, йдеться в публікації.

Одна з найбільших індійських бірж криптовалют, Wazirx, вже постраждала. Генеральний директор Нішал Шетті сказав виданню: «Ми намагаємося обговорити і викласти свої міркування SBI. Wazirx слідкує нормам KYC (знай свого клієнта) і політиці AML (протидія відмиванню грошей). Ми є найбільшою криптовалютною біржею в Індії, і цей крок SBI в даний час торкнувся мільйони індійців ».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.