5 Серпня 2021 в 20:10
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Coinbase і Gemini підтримали криптоплатформу Onramp Invest в раунді на $ 6 млн

Новини Coinbase
Share this page to Telegram

Інвестиційна платформа Onramp Invest залучила $ 6 млн у посівному раунді фінансування за участю венчурного підрозділу біржі Coinbase і фонду Gemini Frontier Fund.

Учасниками раунду також стали Galaxy Digital, Galaxy Fund Management, Eterna Capital, Fox Ventures, Ritholtz Wealth Management і WisdomTree.

Onramp Invest працює в якості “інтеграційної платформи, як послуга” (iPaaS), надаючи доступ зареєстрованим інвестиційним консультантам (RIA) в США доступ до криптовалютного ринку.

Сервіс включає можливість торгівлі консультантами від імені своїх клієнтів, надання освітніх ресурсів і аналітичних матеріалів.

Фінансування компанія направить на збільшення числа послуг для RIA, вивчення можливості реєстрації брокер-дилерів та розширення інженерної команди.

Керівний партнер Fox Ventures Чад Фоке заявив, що фірма вклала в Onramp «в шість разів більше своєї стандартної суми інвестицій», ґрунтуючись на впевненості в успіху проєкту.

Нагадаємо, раніше в консалтинговій фірмі PricewaterhouseCoopers (PwC) відзначили укрупнення венчурних інвестицій в криптовалютні компанії.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар