Citigroup

Citigroup готується торгувати ф’ючерсами на біткоіни CME

За словами одного з джерел, Citi спочатку почне торгувати ф’ючерсами на біткойни CME, а потім – біржовими нотами.

Банківський гігант США Citigroup (NYSE: C) очікує схвалення регуляційних органів, щоб почати торгівлю ф’ючерсними контрактами на біткойни (BTC) на Чиказькій товарній біржі (CME), за словами джерела в банку, який побажав залишитися неназваним.

Повідомляється, що банк демонструє сплеск клієнтського попиту на доступ до криптовалюти, оскільки біткойн знову підіймається до 50000 доларів. Citi, який все ще працює над отриманням необхідних дозволів регуляційних органів, приєднається до свого колеги-Мегабанку Goldman Sachs в реченні торгівлі ф’ючерсами на біткойни.

Друга людина, знайома з ринками деривативів криптовалют, сказала, що Citi активно набирає людей для приєднання до команди, що спеціалізується на криптовалюті в Лондоні, додавши:

«Команда, швидше за все, отримає схвалення на початок торгівлі ф’ючерсами на біткойн CME, а потім – на біржових нотах (ETN)».

«З огляду на безліч питань, що стосуються нормативно-правової бази, очікувань наглядових органів та інших факторів, ми дуже уважно ставимося до нашого підходу», – повідомив CoinDesk представник Citigroup через електронну пошту. «В цей час ми розглядаємо такі продукти, як ф’ючерси, для деяких з наших інституційних клієнтів, оскільки вони працюють в рамках суворої нормативної бази».

У січні CME посіла перше місце в списку найбільших платформ для торгівлі ф’ючерсами на біткойни, що свідчить про зростання інституційної участі.

Все більше число великих банків використовують криптовалюти, часто за допомогою продуктів з оплатою готівкою, які відстежують ціни на криптовалюти. У липні первинний брокерський підрозділ Bank of America почав кліринг і розрахунки по криптовалютних біржовим продуктам (ETP) для хедж-фондів в Європі.

Citigroup, один з найбільших банків США, зберігає активи на суму близько 23,7 трильйона доларів США. У червні Citi запустив бізнес-підрозділ, що пропонує продукти, пов’язані з криптовалютою, під егідою банку з управління активами. Згідно зі звітом Financial Times, в травні 2021 року Citi зважував торгівлю криптовалютою і її зберігання.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *