Citi

Citi: цифрові валюти змінюють парадигму всієї платіжної екосистеми

Банківський гігант Citi заявив, що поява і поширення криптовалют сформували нове мислення щодо інфраструктури платежів.

У нещодавно опублікованому звіті для організацій по криптоплатежам аналітики Citi відзначають, що цифрові валюти змінюють парадигму всієї платіжної екосистеми. У банку також заявили, що криптовалюти виступають новим засобом заощадження.

Криптовалюти перетворилися з маловідомої інтернет-новинки в ринок з капіталізацією у два трильйони доларів.

Незалежно від того, підриває криптовалюта платіжну систему в тому вигляді, в якому ми її знаємо, вона породила нове мислення в платіжної інфраструктури, обробці та бухгалтерському обліку, на додаток до її все ширшому розповсюдженню як засобу заощадження, – відзначили в Citi.

За даними банку, організації, які вибирають платежі в криптовалюті, розглядають цифрові валюти як інвестиції та засіб обміну.

У звіті говориться, що з ростом ціни криптовалют інтерес поширився на корпорації та інші великі організації. Для компанії можуть використовувати модель стороннього агента.

Крім того, кредитор рекомендує організаціям використовувати пряму модель отримання криптовалют. Однак в Citi попереджають, що цей підхід вимагає розширеного рівня знань в області бухгалтерського обліку та казначейства.

Citi входить в число провідних фінансових інститутів, які проявляють інтерес до криптовалют. У травні банк повідомив, що після отримання численних запитів від клієнтів він розглядає можливість розгортання сервісів для підтримки цифрових активів.

В кінці серпня в банку заявили, що розглядають можливість пропозиції ф’ючерсів на біткоіні обраним інституціональним клієнтам.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *