SHIB

Число ходлерів SHIB зросло на 30,000 за 2 тижні

На 30,000 за 2 тижні розширилася аудиторія власників Shiba Inu. 8 жовтня армія ходлерів досягла круглої позначки в 700,000 осіб. Винуватцем урочистості був визнаний Ілон Маск, запостив фото свого цуценя породи Сіба. Однак, коріння цієї історії йдуть глибше.

Вплив Віталіка Бутеріна

Після запуску Shiba Inu власником більшості токенів виявився творець Ethereum, Віталік Бутерін. Монети йому були передані на старті самою командою SHIB. Частину Віталік згодом спалив, викликавши хвилювання на ринку, а решта – передав індійському фонду Crypto Covid Relief.

Тривалий час фонду не вдавалося повністю конвертувати в реальну валюту подарунок Бутеріна. Але 23 вересня борці з коронавірусом підтвердили – отримані ними 50 трильйонів SHIB були переведені в $ 76 мільйонів стейблкоінами.

Після цього активність проявили великі гравці. 30 вересня – за кілька днів до підйому курсу – була зафіксована покупка китами 6 трильйонів монет на $ 43 мільйони. А вже за великими гравцями – вкладати в токен $ 1 мільйон і більше – пішли роздрібні інвестори. Правда, більшість з останніх по теперішній час не може вийти в зону беззбитковості.

Також сходження Shiba Inu напевно сприяв лістинг на Coinbase від 16 вересня. Біржа, відома ретельно відсіюванням спірних проєктів, на цей раз зрадила собі, додавши жартівливий коін.

Поточний стан

Популярність SHIB неухильно зростає. А число підписників одного тільки офіційного Твіттеру стартапу перевищує 1,000,000. Але на ринку ситуація виглядає поки не так гладко: після наближення до топ-10 монета всіх Сіба-іну опустилася на 20-й рядок. За добу її курс знизився на 20% – втім, надбавка за тиждень у 275% сповна компенсує це.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.