12 Листопада 2022 в 12:00
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Celsius підтвердив видачу кредитів Alameda Research

celsius
Share this page to Telegram

Криптовалютний сервіс Celsius підтвердив утримання частини коштів на FTX та кредит для Alameda Research.

Збанкрутілий криптокредитор Celsius Network може зіткнутися з новою хвилею труднощів. Компанія підтвердила: близько $3.5 мільйонів вона утримувала у токенах Serum на біржі FTX. Нагадаємо, FTX Сема Бенкмана-Фріда подала заявку на банкрутство, а трохи пізніше повідомила про зло.

Крім того, Celsius видала кредит на $13 мільйонів фонду Alameda Research, який також належить Сему.

Цікаво, але в червні 2022 FTX розглядала можливість поглинання Celsius, який на той момент готувався підтвердити статус банкрута. Тоді FTX відмовилася від угоди, вивчивши фінансове становище Celsius.

Декількома місяцями потому – у листопаді 2022 року – Binance відмовилася від поглинання самої FTX, вивчивши фінансові операції компанії Бенкмана-Фріда. За даними The Block, Alameda має активи на $ 10-50 мільярдів, а також зобов’язання приблизно в тому ж діапазоні. Загальна кількість кредиторів фонду – 100 000.

Падіння FTX – однієї з провідних бірж крипторинку – стало справжнім потрясінням. Воно спровокувало зупинку виведення на сервіс кредитування BlockFi й відгук останньої ліцензії. Крім того, увага спостерігачів прикута до Binance. Біржа Чанпэна Чжао, подібно до FTX, помітну частину резервів утримує у власних токенах, що вказує на можливу неплатоспроможність.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар