15 Липня 2021 в 14:39
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

CCAF: частка китайських майнерів у хешрейті біткоіна почала знижуватися ще до заборон

CCAF
Share this page to Telegram

Згідно з інформацією Кембридзького центру альтернативних фінансів (CCAF), частка майнерів з Китаю в загальному хешрейті біткоіна стабільно знижувалася ще до заборон китайського уряду.
За даними «Кембридзького індексу споживання електроенергії біткоіна» (CBECI), частка майнінгових підприємств Китаю в загальному хешрейті біткоіна у квітні 2021 року становила 46% в порівнянні з 75% у вересні 2019 року. Дані після квітня недоступні, тому неясно, як заборонна політика Китаю щодо майнерів вплинула на статистику.

china mining

Починаючи з травня кілька китайських провінцій заборонили майнінг криптовалют. Заборони на майнінг були введені в провінціях Юньнань, Сичуань, Сіньцзяні, Внутрішня Монголія, Цинхай і Аньхой. За даними CCAF, китайські майнери почали переводити операції в США і Казахстан. Частка майнерів США в загальному хешрейті біткоіна збільшилася більш ніж в чотири рази з вересня 2019 року і становила 16.8% за станом на квітень. Казахстан займав третє місце з часткою 8.2%.

У червні китайські майнери активізували переміщення потужностей в сусідні країни, і одним з основних напрямків став Казахстан. Слідом за BTC.com ферму в цій країні вирішила розмістити компанія Canaan.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар