6 Лютого 2023 в 18:08
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Бразильську криптопіраміду Ideal визнали банкрутом

криптопіраміда
Share this page to Telegram

Інвестиційну компанію Indeal визнано фінансовою пірамідою, а керівництво звинувачується у заподіянні шкоди більш ніж 23 тисячам клієнтів на суму понад $200 млн.

Суд бразильського міста Порту-Алегрі отримав повідомлення про те, що інвестиційну компанію Indeal, звинувачену у створенні криптовалютної фінансової піраміди та розкраданні грошей у клієнтів, визнано банкрутом. Рішення було ухвалено арбітражним судом округу Ново-Гамбурго за місцем реєстрації компанії.

З моменту оголошення про банкрутство всі фінансові активи Indeal, нерухомість та транспортні засоби будуть використані для погашення збитків, завданих клієнтам компанії.

Щодо керівництва Indeal було порушено кримінальну справу щодо залучення коштів клієнтів на свідомо неправдивих умовах. Компанія обіцяла потенційним інвесторам дохідність від вкладення коштів у криптоактиви на рівні 15% щомісяця. У ході слідства правоохоронці затримали 15 підозрюваних.

Прокуратура вимагає від обвинувачених виплати близько 1.19 млрд реалів (понад $200 млн) як компенсацію за збитки, завдані 23 200 постраждалим споживачам.

Днями американський окружний суд штату Массачусетс засудив засновника криптовалютної шахрайської схеми My Big Coin Рендала Кратера (Randall Crater) до сотні місяців в’язниці та виплати $7.6 млн постраждалим.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар