21 Липня 2021 в 20:18
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

BNY Mellon приєднався до запуску криптоплатформи для банків

BNY Mellon
Share this page to Telegram

Холдинг планує впроваджувати криптовалютну інфраструктуру в міру того, як цифрові валюти будуть ставати регульованими активами.
Фінансовий холдинг BNY Mellon приєднався до об’єднання з шести банків, які планують запустити платформу для торгівлі цифровими активами Pure Digital, пише Financial Times. За інформацією видання, BNY Mellon буде впроваджувати інфраструктуру для роботи з криптовалютами в міру появи нормативно-правової бази.

Про запуск криптоплатформи Pure Digital у квітні повідомив один з найстаріших банків США State Street. Платформа повинна стати торговельною системою з високою продуктивністю і фізичною постачею активів. Інституційні інвестори, що працюють з криптоплатформою, зможуть використовувати двосторонні кредитні лінії.

Минулого тижня частина клієнтів Bank of America отримали доступ до торгівлі ф’ючерсами на біткоіні. У травні банк проводив опитування, в ході якого з’ясував, що біткоін має попит серед керівних активів. В опитуванні взяли участь 216 топменеджерів з сукупними активами під управлінням на суму $ 625 млрд.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар