1 Грудня 2022 в 17:57
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Bitmex створила систему для самостійної перевірки балансів

Bitmex
Share this page to Telegram

Криптобіржа Bitmex представила систему, яка дозволить усім вкладникам самостійно перевіряти свої зобов’язання у балансовому звіті про загальні зобов’язання торгової платформи.

Згідно з повідомленням на сайті Bitmex, система «доказу відповідальності» або PoL компанії не використовує стороннього аудитора та зберігає конфіденційність клієнтів за допомогою криптографічної структури даних дерева Меркла.

Знімки резервів та зобов’язань Bitmex публікуються щовівторка та четверга.

Для самостійної перевірки зобов’язань на Bitmex користувачі повинні завантажити останній знімок зобов’язань та встановити інструмент із відкритим вихідним кодом із GitHub. Його можна запустити з програми “Термінал” на Mac або Linux за допомогою короткої серії команд.

Вкладники Bitmex також мають одноразові номери, довільні номери, що дозволяють робити перехресні посилання на опубліковані зобов’язання біржі, доступні на їх індивідуальних сторінках «Мій обліковий запис».

Bitmex
Bitmex

Нова система PoL від Bitmex з’явилася після гучного краху криптобіржі FTX та пов’язаної з нею торгової фірми Alameda Research, що викликало заклики до більшої прозорості з боку централізованих бірж.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар