Coinbase криптобіржа

Біткоін завершує в зеленому шостий місяць поспіль, Пітер Брандт попереджає про корекцію

Бренд Coinbase буде представлений на BLAST Premier Spring Showdown в квітні і червні.

Coinbase підписала спонсорську угоду з організатором киберспортівних турнірів Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) BLAST Premier.

Ліга професійного кіберспорту BLAST Premier CS: GO, штаб-квартира якої знаходиться в Данії, була запущена в 2020 році. В основному вона базується в двох регіонах: Північній Америці і Європі. Серіал розділений на два сезони: весняний і осінній.

В оголошенні BLAST Premier йдеться, що партнерство означає, що брендинг Coinbase буде представлений на Spring Showdown з 13 по 18 квітня і фіналі з 15 по 20 червня.

За даними киберспортівной мережі, в минулому році трансляція BLAST Premier транслювалася в прямому ефірі по всьому світу на 105 територіях, для більш ніж 151 мільйони сімей.

Крипто і спорт


Спонсорство Coinbase заходів по CS: GO є ще однією ознакою зростаючої останнім часом інтеграції кріптовалютної індустрії в основний світ спорту, а тепер і кіберспорту.

На цьому тижні кріптобіржа FTX отримала права на назву арени, в якій знаходиться міська професійна баскетбольна команда Miami Heat.

«І кіберспорт, і криптовалюта тісно пов’язані з технологіями та інноваціями. BLAST Premier користується популярністю в глобальному масштабі з аудиторією, яка, як відомо, технічно підкована », – сказав Олівер Кларк, глава відділу партнерських відносин з брендами BLAST.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *