біткоін

Біткоін за місяць подорожчав приблизно на $ 17 000

В середині липня біткоін (BTC) торгувався в районі $ 30 000. Сьогодні найбільша цифрова валюта тримається на рівні $ 46 400. За місяць її вартість додала 56%.

Зміцнення курсу BTC спостерігається на тлі поступової зміни тактики американської влади.

Так званий закон про інфраструктуру, підтриманий Сенатом, вперше торкнувся криптосферу. У ньому деякі учасники ринку визначені як брокери, на яких покладаються відповідні податкові зобов’язання.

Восени цей законопроєкт буде розглянутий Палатою представників Конгресу. На думку експертів, Вашингтон робить перший крок в сторону легалізації криптовалютної індустрії.

Саме цей фактор і зробив внесок у зміну настроїв в стані трейдерів. У серпні на ринок знову повернувся позитив.

Тренд на довгострокове зберігання біткоіна продовжує домінувати. За даними платформи Glassnode, кількість адрес з ненульовим балансом BTC досягло 3,211 млн.

Мережева активність також зростає. Зараз на блокчейн регулярно відправляють і отримують кошти близько 47 500 біткоін-гаманців.

Однак встановити новий рекорд біткоін зможе тільки після чергового шокового падіння, прогнозує Джихан Чу, засновник Kenetic Capital. Цей експерт не виключає падіння BTC нижче $ 30 000. Але вже у 2022 році криптовалюта зможе досягти $ 100 000.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *