Біткоін

Біткоін помер, хай живе біткоін!

«Біткоін мертвий!», – з готовністю відгукнулися ЗМІ на чергову, найсерйознішу корекцію першої криптовалюти. В результаті вчорашніх подій на ринку, біткоін впав до $ 30 000. Найбільш шалені панікери оголосили крах криптовалютного ринку. Досвідчені трейдери у відповідь на такі заяви тільки сміються, адже за 12 років існування біткоіна про його смерть повідомляли вже понад 400 разів. Пора б звикнути.

Якщо бути точними, то на цю мить в мережі можна знайти 414 некрологів, присвячених головній криповалюті. І після вчорашнього обвалу їх кількість збільшилася. Як заведено на криптовалютних ринках скептиків, біткоін в цих статтях називають пірамідою та іграшковими грошима (Monopoly money – несправжні гроші, які використовуються в грі Монополія). У перший рік існування біткоіна фахівці просто пояснювали, чому він не може бути грошима. У наступні роки біткоін просто активно ховали. Понад чверть матеріалів про смерть біткоіна пов’язані з бичачим ралі 2017 року і серйозним падінням ціни після нього.

Біткоін дуже волатильний, це історичний факт, тому немає нічого дивного в тому, що кожне сильне коливання породжує бурю паніки. Мінливий характер першої криптовалюти до того ж створює благодатний ґрунт для сенсаційних заголовків.

Красиве і стрімке падіння ціни біткоіна на цьому тижні не стало винятком і розділило аналітиків на тих, хто з надією дивиться вперед і тих, хто в розпачі заламує руки. Оптимісти вважають, що Ілон Маск це чергова пандемія, а ситуація на ринку повторює березень 2020 року, так що треба просто взяти себе в руки і почекати. Песимісти похмуро дивляться на графік і чекають ще більш драматичного падіння до $ 12-13 тисяч. Істинні віряни біткоіна радісно закуповуються на протоці.

Загалом, в аналітиків все як завжди. Найближчим часом біткоін може впасти, вирости або залишитися там, де він є. Інфа 100%.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *