Кити

Біткоін-кит зробив великі перекази в 3600 і 2600 біткоінів

Найбільша у світі криптовалюта біткоін зазначила різке збільшення кількості китів. За даними провідної компанії з відстеження та аналітиці блокчейнів Whale Alert, гаманець BTC-мільйонера перевів монети зі сховища Xapo на суму $ 207 млн на криптобіржу Bitfinex.

12 жовтня 2021 року топовий біткоін-адрес перевів 3600 BTC на криптовалютну біржу Bitfinex, окремим переказом біткоін-мільйонер перевів 2600 монет на суму близько $ 150 млн з Xapo на невідомий гаманець.

біткоін

У жовтні кількість транзакцій біткоін-китів різко зросла, також істотно збільшилася кількість активних користувачів BTC. Інтерес інституційних інвесторів прокинувся вище цінового рівня $ 50 000.

Згідно з щотижневим звітом про потоки коштів в цифрові активи CoinShares, біткоін домінує по вкладеннях інституціоналів. За минулий тиждень інвестиційні продукти на основі BTC залучили в цілому $ 225 млн.

Коментуючи недавню цінову динаміку біткоіна та інших криптовалют, аналітик DailyFX Ніколас Коулі зауважив:

Криптовалюти продовжують рухатися вперед, і на цьому тижні біткоін досяг ще одного чотиримісячного максимуму. Мабуть, у нас невеликий опір на $ 59,500.

Позитивні настрої, відсутність продавців і зростальні надії на те, що скоро буде схвалений біткоін-ETF на основі ф’ючерсів, допомогли біткоіну за останні кілька днів підірвати ринок, і, схоже, ця ситуація продовжиться.

Минулого тижня BTC залишався лідером серед основних криптовалют. За останні сім днів найцінніший цифровий актив у світі додав майже 10%. Через недавній стрибок його ціни загальне домінування біткоіна на ринку криптовалют досягло найвищого рівня за два місяці.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.