BitDAO

BitDAO залучила $ 230 млн від Пітера Тіля та Алана Ховарда

Децентралізована автономна організація (DAO) BitDAO залучила $ 230 млн у рамках приватного раунду фінансування та оголосила про початок своєї роботи.

Збір коштів очолили первинні партнери організації – Founders Fund, Pantera Capital, Dragonfly Capital і Пітер Тіль. Її також підтримали Алан Ховард, Spartan Group, Jump Capital, Fenbushi та Кейн Уорвік з Synthetix.

Одним з прихильників BitDAO є криптовалютна біржа ByBit. Компанія зобов’язалася регулярно відраховувати до фонду нової організації 2,5 б. п. від обсягу торгівлі ф’ючерсними контрактами на своїй платформі – близько $ 1 млрд на рік, виходячи з поточних показників. З ростом DAO розмір внесків збільшиться.

Організація зосередиться на фінансуванні проєктів зі сфери децентралізованих фінансів через гранти та обмін токенів. Вона також буде спонсорувати дослідні проєкти в цьому секторі.

Відповідно до пресрелізу, фонд BitDAO стане одним з найбільших пулів ліквідності, контрольованих DAO.

Представник організації в розмові з Cointelegraph зазначив, що для реалізації власних рішень вона найме постійних співробітників і проєктні команди, включаючи консультантів з Spartan і Dragonfly, а також розробників з Sushiswap.

Нагадаємо, у квітні агрегатор ліквідності з децентралізованих бірж 1inch запустив власну DAO, яка призначена для управління його екосистемою.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *