30 Листопада 2022 в 09:44
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Біржа Binance виходить на японський ринок

Binance
Share this page to Telegram

Стало відомо, що провідна світова екосистема блокчейнів та постачальник інфраструктури криптовалюти Binance оголосила про придбання 100% акції торгового майданчика Sakura Exchange BitCoin (SEBC).

Ця компанія зареєстрована в Японії як постачальник послуг обміну цифрових валют. Ця покупка дозволить вийти на японський ринок за допомогою організації, яка вже знаходиться під контролем місцевого фінансового регулятора – Японського агентства фінансових послуг (JFSA).

Пресслужба Binance не стала розголошувати подробиці щодо умов угоди. Таким чином Японія стала черговою країною, де Binance отримала офіційне схвалення на провадження легальної діяльності як постачальник послуг, пов’язаних з криптовалютами. Раніше вона стала володарем дозволів від органів нагляду Франції, Італії, Іспанії, Бахрейні, Абу-Дабі, Дубаї, Нової Зеландії, Казахстану, Польщі, Литви та Кіпру.

Ця покупка ознаменувала отримання першої ліцензії для біржі Binance в Східній Азії. Генеральний менеджер Binance Japan Такеші Чино запевнив, що в майбутньому японський ринок відіграватиме ключову роль у плані впровадження криптовалюту. Економіка цієї країни є однією з провідних у світі, пропонуючи високорозвинену технологічну екосистему.

На сьогодні SEBC пропонує своїм клієнтам консультаційні послуги на додаток до брокерських. На сьогодні токійська біржа підтримує 11 торгових пар: BTC/JPY, ETH/JPY, BCH/JPY, XRP/JPY, LTC/JPY, ETC/JPY, XEM/JPY, MONA/JPY, ADA/JPY, XYM/JPY. та COT/JPY.

Гендиректор SEBC Хітомі Ямамото наголосив, що стати частиною бізнесу Binance є для його фірми великою честю.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар