4 Січня 2023 в 08:34
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Біржа Binance анонсувала нові делістинги

binance криптовалюта
Share this page to Telegram

Представники торгової криптовалютної платформи Binance анонсували чергову серію делістингів на своєму майданчику. Стало відомо, що цього разу з біржі пропаде низка спотових пар.

За заявою пресслужби, Binance видалить та припинить торгівлю такими спотовими торговими парами: ALPHA/BNB, ASTR/ETH, CELR/ETH, DAR/ETH, DOT/BIDR, FTM/BIDR, SAND/BIDR, SLP/BIDR. Це відбудеться починаючи з 06:00 за київським часом 6 січня 2023 року. Ще через 4 години буде проведена аналогічна процедура з парами APE/GBP, BLZ/ETH, CAKE/GBP, ICX/ETH, SHIB/GBP, ZEN/BNB.

У Binance запевнили, що це не означає делістинг вищевказаних криптовалют із сервісу назовсім. Користувачі, як і раніше, зможуть здійснювати угоди з цифровими активами в інших торгових парах, які будуть доступні на Binance. Крім того, біржа призупинить дію послуг з торгівлі стратегіями для вищезгаданих пар спотової торгівлі. Всім клієнтам сервіс було рекомендовано скасувати торгові стратегії до моменту делістингу, щоб уникнути потенційних збитків.

Останнім часом біржа Binance регулярно видаляє торгові пари зі спотового, ф’ючерсного та маржевого сервісів. Багато .зер пов’язували це з вимогами фінансових регуляторів. Керівництво майданчика намагається виключити низьколіквідні та високоризикові активи, щоб убезпечити кошти своїх клієнтів.

Наприкінці 2022 року біржа також зіткнулася з хвилею критики на свою адресу. Річ у тому, що після краху торгового майданчика FTX, всі централізовані платформи обміну почали проводити аудит резервів користувача. Binance не стала винятком, проте спеціалісти розкритикували документ, наданий незалежною компанією Mazars. Остання взагалі призупинила свою діяльність після низки звинувачень.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар