4 Січня 2023 в 08:24
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Binance не підтвердила чутки про покупку GOPAX

Binance
Share this page to Telegram

Пресслужба торгової криптовалютної платформи Binance відмовилася підтвердити чутки про придбання південнокорейської біржі GOPAX. У компанії не стали коментувати непідтверджені чутки про можливу покупку і те, що генеральний директор Чанпен Чжао знаходиться на пізній стадії переговорів щодо придбання платформи. У керівництві азійської фірми також не дали виразну відповідь на запит про продаж частки акцій.

За даними представник Binance відповів журналістам Forkast через Telegram, що компанія не збирається розкривати жодних деталей з цього питання до надходження офіційних заяв. У GOPAX зовсім не відповіли на запити телефоном та електронній пошті.

Раніше стало відомо, що Binance побажала купити 41,2% акцій GOPAX у засновника та найбільшого акціонера Лі Джун Хена та планує залишити його на посаді головного виконавчого директора.

GOPAX – одна з п’яти криптоторговельних платформ Південної Кореї, які мають ліцензію на надання клієнтам послуг з конвертації фіатних грошей у криптовалюти. У листопаді 2022 року голова Binance Чанпен Чжао заявив, що його біржа готується вийти на південнокорейський ринок. Минулого року компанія підписала угоду про партнерство з місцевим містом Пусан, щоб допомогти у просуванні своєї блокчейн-екосистеми, включаючи створення регіонального офісу.

Повідомлялося, що GOPAX шукав нові інвестиції, оскільки його служба децентралізованих фінансів (DeFi) GOFi заморозила можливість виведення основної суми боргу та процентних платежів 16 листопада минулого року. Це пов’язано з тим, що вона була посередником у продуктах Genesis Global Capital, яка постраждала від краху FTX.

В оголошенні від 31 грудня 2022 року пресслужба GOPAX заявила, що біржа завершила комплексну перевірку для нової комерційної угоди з «найбільшою глобальною компанією, що займається інфраструктурою блокчейну». У заяві не зазначено назву, посилаючись на угоду про нерозголошення, але ЗМІ припустили, що йшлося про Binance.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар