криптовалюта біткоін

Білл Міллер назвав біткоін кращим захисним активом від інфляції

Легендарний інвестор нагадав, що перша криптовалюта з’явилася у відповідь на кризу 2008 року. Однак за словами Міллера, питання про те, чи буде біткоін надійним засобом заощадження, залишається відкритим.
Легендарний інвестор Білл Міллер в інтерв’ю Market Insider назвав біткоін кращим активом для захисту від інфляції. Головна криптовалюта з’явилася як реакція на кризу 2008 року, щоб бути вільною від державного контролю і маніпуляцій, пояснив Міллер. Однак інвестор сумнівається в тому, чи буде біткоін надійним засобом заощадження.

У квітні Міллер заявляв, що висока волатильність цифрових активів – це ціна, яку необхідно платити за їх продуктивність. Також інвестор згоден з думкою, що біткоін – це цифрове золото, оскільки криптовалюта зручніше у використанні будь-якого дорогоцінного металу. Біткоін легко передати в будь-яку точку світу за наявності смартфона, тому це найкращий спосіб зберігати заощадження, ніж золото, зазначив інвестор.

У 2019 фонд Білла Міллера Miller Value Partners став одним з кращих в історії хедж-фондів, показавши прибутковість в 119%. Інвестор почав купувати біткоін ще кілька років тому, коли вони коштували $ 300 за монету. Значна частина капіталу фонду була зароблена саме на зростанні вартості першої криптовалюти.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *