Santander

Банк Santander припиняє проводити перекази британських клієнтів на біржу Binance

Ще один банк приєднався до блокади переказів на найбільшу біржу криптовалют.

Відповідно до опублікованого клієнтами Santander листа, з 8 липня банк буде «по можливості» зупиняти вихідні транзакції на адресу Binance «для вашої безпеки». Santander посилається на повідомлення Управління з фінансового нагляду Великобританії (FCA) про те, що біржа не має його дозволу на обслуговування жителів країни.

Раніше аналогічним чином перекази на Binance обмежив Barclays. Обидва банки як і раніше дозволяють виводити гроші з біржі на клієнтські рахунки.

«На цей час ми не станемо обмежувати платежі з Binance на ваш рахунок. Ми пішли на ці заходи, оскільки хочемо зробити все можливе, щоб захистити вас і допомогти вам зберегти гроші в безпеці. Ми продовжимо стежити за ситуацією і повідомимо вас, якщо щось зміниться », – пише Santander.
Раніше Santander повідомляв, що перегляне свою політику щодо бірж на тлі «дуже великого збільшення числа клієнтів, що прагнуть купити криптовалюти».

Також на цьому тижні Binance оголосила про припинення приймання вхідних платежів через механізм єдиної зони платежів в євро (SEPA). Рішення Barclays про заборону транзакцій Binance зв’язала з невірним тлумаченням слів регулятора в банку.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *