Tezos

Багаторічна спонсорська угода «Манчестер Юнайтед» та Tezos.

Професійний футбольний клуб Manchester United FC підтвердив своє партнерство із блокчейном Tezos у пресрелізі, опублікованому у четвер. Офіційне оголошення було зроблено за кілька днів після того, як спортивне видання The Athletic вперше повідомило про угоду.

Футбольний клуб “Манчестер Юнайтед” – професійний футбольний клуб, що базується на Олд Траффорд, Англія, який виступає в Прем’єр-лізі, найвищому дивізіоні англійського футболу.

Багаторічна угода пов’язана з Tezos, який включив свій логотип у тренувальну форму та форму, яку носить основна команда перед матчем. Хоча фінансові умови угоди не були розкриті в офіційному пресрелізі, в попередніх повідомленнях йшлося про те, що угода була закрита на суму 27 мільйонів доларів (20 мільйонів фунтів стерлінгів).

Крім реклами логотипу, обидві сторони будуть працювати разом, щоб запропонувати кілька нових можливостей для фанатів, заснованих на блокчейні Tezos, і надати підтримку Фонду Манчестер Юнайтед за допомогою пожертвувань у Tez, власної валюти Tezos.

Едвард Адлард, керівник відділу впровадження та розвитку бізнесу Tezos Ecosystem, сказав:

«Протягом усієї своєї історії «Манчестер Юнайтед» постійно розвивався за підтримки своєї величезної та різноманітної глобальної спільноти вболівальників та партнерів. Tezos дозволить «Манчестер Юнайтед» використовувати блокчейн та Web3 для трансформації взаємодії з уболівальниками, гравцями, командами та партнерами».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.