Біткоін

Атака 51% на Bitcoin SV

Bitcoin Association, яка стоїть за розробкою і просуванням форка Bitcoin SV, випустила пресреліз з інформацією про здійснену атаку 51% на блокчейн. За відомостями асоціації, невстановлені зловмисники провели реорганізацію блоків з метою проведення подвійних витрат.

Bitcoin Association вдалося встановити адресу гаманця, який переданий біржам криптовалют з метою блокування обмінів та переказів депозиту.

Bitcoin SV став жертвою заборони майнінгу в Китаї. Після відключення місцевих шахт хешрейт мережі просів на 66%, що знизило вартість атаки 51%.

Bitcoin SV

Пресреліз Bitcoin Association не розкриває суму завданих збитків від якого страждають біржі криптовалют, які проводили обмін BSV, а пізніше зіткнулися зі скасуванням транзакцій після реорганізації блоків. Основні майданчики обміну цієї криптовалюти Huobi й Kucoin прийняли рішення призупинити операції з Bitcoin SV через високу ймовірність повтору атаки 51%.

Ряд аналітиків вважає, що атаки не завдали значного фінансового збитку. Вони пов’язані з Крейгом Райтом, який заявив в лондонському суді права на White Paper Bitcoin. Судове рішення призвело до видалення документа з сайту bitcoin.org, який піддався пізніше DDoS-атаці за поширення копії «Білої Книги» при звантаженні клієнта Bitcoin Core.

Власник bitcoin.org назвав Крейга Райта винним в цьому нападі й пообіцяв самостійно розібратися з цим питанням. Атака 51% – ідеальний варіант позбавити BSV торгових майданчиків. Правда вона жодним чином не позначилася на курсі криптовалют.

Bitcoin SV
Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *