ВТС

Аналітики ринку заявили про перепроданість Bitcoin

Експерти криптовалютного ринку заявили, що вбачають індикатори перепроданості Bitcoin (BTC). Аналітики зробили такі висновки виходячи з індексу страху та жадібності (Fear and Greed Index), а також індексу відносної сили (RSI).

Індекс страху і жадібності криптовалюта

На думку фахівців, зараз перша криптовалюта переживає непрості часи, опустившись до позначки $42 000 і нижче. Наразі дуже важко передбачити подальший рух вартості BTC, однак є всі підстави припускати, що курс піде вгору.

Річ у тім, що Fear and Greed Index впав до найнижчих значень, починаючи з липня 2021 року. На думку аналітиків, такий стан речей говорить про те, що інвестори побоюються за майбутнє BTC. З іншого боку, це чіткий індикатор того, що трейдери починають масово закуповувати актив за низькою вартістю.

Аналітик фірми CryptoQuant Бенджамін Коуен заявив, що коли ціна опускається через страх і жадібність інвесторів, то далі завжди слідує відскок. Принаймні в короткостроковій перспективі очікується корекція курсу. Плюс до всього, дивлячись на денний RSI, Коуен підкреслив, що біткоїн сильно перепроданий. За його словами, позначка $40 000 є найсильнішим рівнем підтримки.

Фахівці з CoinGape також солідарні з цією думкою і вважають, що незабаром вартість Bitcoin піде вгору. Це пов’язано з тим, що багато інвесторів закупилися першою криптовалютою в той момент, коли її ціна впала до $41 000.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.