DeFi

Аналітик прогнозує вибухове зростання пари активів з DeFi-сектора

Криптовалютний трейдер з ніком Smart Contracter прогнозує стрімке зростання пари активів з DeFi-сектора

За його словами, децентралізований протокол кредитування Aave є одним з альткоінов, які в найближчі місяці мають відмінні шанси для зростання. Трейдер спостерігає за парою AAVE / ETH і вважає її індикатором можливого зростання в парі з доларом США:

«Відносно пари з доларом, якщо AAVE / ETH на 50% проб’є бичачий прапор на денному графіку, то актив буде знаходитися в третій хвилі шляху до історичних максимумів»

Трейдер використовує хвильову теорію Елліотта, яка прогнозує поведінку курсу, вивчаючи психологію натовпу. За графіком трейдера до листопада Aave завершить свій складається з 5 хвиль похід до нового історичного максимуму близько $ 700. На цю мить актив коштує близько $ 400.

Також Smart Contracter спостерігає за автоматизованим маркет-мейкером SushiSwap (SUSHI). Трейдер зазначив, що SUSHI перетворює свої технічні рівні опору в рівні підтримки та в кінцевому підсумку може вирватися з паттерна і досягти нових максимумів:

«На всьому шляху вгору SUSHI перетворював рівні опору в рівні підтримки, але я підозрюю, що незабаром актив зруйнує шаблон і почне стрімке зростання»

Трейдер вважає, що пара SUSHI / BTC повинна перевершити свій максимум 2021 року (близько 0,000522). За його графіку SUSHI / BTC знаходиться в розпалі ралі третьої хвилі, що є найтривалішим сплеском у висхідному тренді хвильової теорії Елліотта.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *