Криптовалюти

Аналітик назвав 3 альткоіна, які мають подорожчати найближчим часом

Криптовалютний аналітик Джастін Беннет змалював критичні області опору і підтримки Ethereum (ETH), Chainlink (LINK) і Polygon (MATIC)

За його словами, після подолання попереднього рівня опору $ 3190 Ethereum повинен підтримати рух до діапазону $ 3500 – $ 3700.. За графіком трейдера, рух вище $ 3700 потенційно може підштовхнути Ethereum до рівня опору $ 4377.

Беннет вважає, що проєкт Chainlink готовий до серйозного зростання, якщо у нього вийде утриматися вище свого найближчого рівня опору $ 27,5:

«Область $ 27,5 може залучити певну кількість продавців. Однак, денне закриття вище $ 25 має перетворити цю область в рівень підтримки. Якщо у LINK вийде піднятися вище рівня $ 27,5, не залишиться перешкод для зростання до $ 35 »

За словами аналітика, рішення для масштабування другого рівня Polygon впевнено рухається вгору від рівня $ 1,4. Беннетт вважає, що MATIC готовий вирости до своєї цільової позначки в $ 1,75, яка в травні була критичною областю підтримки, а вже в червні перетворилася в рівень опору.

Згідно з графіком Беннета, рух вище $ 1,7 дасть MATIC хороші шанси дістатися до наступного рівня опору $ 2,43.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *